مؤسسه آموزش عالي خراسان

با مجوز رسمي از وزارت علوم تحقيقات و فن آوري

 

 

 

پذيرش فقط از طريق

 

كنكور سراسري

 

مؤسسه آموزش عالي غيردولتي و غيرانتفاعي خراسان پس از سالها تلاش و پيگيري بي وقفه در آذرماه 1383 با مجوز شوراي گسترش آموزش عالي وزارت علوم، تحقيقات و فناوري تأسيس و از مهرماه 1384 از طريق كنكور سراسري دانشگاهها (سازمان سنجش آموزش كشور) اقدام به جذب دانشجو نمود.

اين مؤسسه آموزش عالي درحال حاضر در رشته‌هاي تحصيلي زير از ميان قبول شدگان آزمون سراسري كه داراي ديپلم رياضي و يا مدرك كارداني مرتبط مي‌باشند، دانشجو مي‌پذيرد.

 

كارداني:‌

1- برق (الكترونيك)         2-برق (مخابرات)

3-كامپيوتر – نرم افزار   4-كامپيوتر – سخت افزار

كارشناسي:

1-برق – الكترونيك          2-كامپيوتر – نرم افزار

3-كامپيوتر – سخت افزار

ضمناً اقدامات و پيگيري‌هاي لازم جهت تآسيس رشته‌هاي جديد در مقطع كارشناسي و كارشناسي ناپيوسته در سال تحصيلي جديد انجام شده است.

داوطلبين محترم جهت كسب اطلاع از صدور مجوزهاي جديد تأسيس رشته در سال تحصيلي آينده به دفترچه كنكور سراسري و كنكور كارداني به كارشناسي سال 88-87 مراجعه فرمايند.

 

اعضاء هيئت علمي و مدرسين

در حال حاضر  تعداد 81 نفر از اساتيد محترم با رتبه علمي دانشيار، استاديار و مربي، عضو هيئت علمي ( تمام وقت، نيمه وقت و يا حق‌التدريس) دروس تخصصي و عمومي مؤسسه را مطابق استانداردهاي وزارت علوم، تحقيقات و فناوري بر عهده دارند.

 

تجهيزات و امكانات

كلاسها و كارگاهها و آزمايشگاههاي آموزشي برق، مدار، ديجيتال، كامپيوتر، فيزيك و مكانيك و ... نيز با بهترين نوع امكانات و تجهيزات،  در امر تقويت آموزش بكارگيري شده‌اند.

كتابخانه و سلف سرويس و سرويس تردد از مؤسسه به مركز شهر جهت رفاه حال دانشجويان فراهم گرديده است و خوابگاه دانشجويي (ويژه دانشجويان دختر غيربومي) در مجاورت ساختمان آموزشي مؤسسه داير مي‌باشد.

 

شرايط و ضوابط كلي ثبت‌نام

1-اعتقاد به دين مبين اسلام و التزام عملي به احكام آن، ولايت فقيه و قانون اساسي.

2-حفظ شئونات و حجاب كامل اسلامي براي خواهران

3- رعايت شئونات‌و ظواهر اسلامي و ضوابط‌ومقررات موسسه براي كليه دانشجويان.

3-رعايت كامل مقررات آموزشي، مصوب وزارت علوم، تحقيقات و فناوري

توضيح اينكه: حتي المقدور كلاسهاي خواهران و برادران دانشجو به صورت تفكيكي تشكيل مي‌گردد.

 

تسهيلات شهريه

مؤسسه آموزش عالي خراسان كه يك مؤسسه غيردولتي محسوب مي‌شود و تمامي هزينه‌هاي آن از محل دريافت شهريه دانشجويان (مصوبه وزارت علوم) تأمين مي‌گردد، جهت ورود و ثبت‌نام و تحصيل دانشجويان تسهيلات ذيل را در نظر گرفته است.

الف) به كليه دانش‌آموزاني كه در دوره پيش‌دانشگاهي معدل 19 و بالاتر داشته باشند، معادل شهريه ثابت ترم اول تخفيف داده مي‌شود.

ب) به كليه دانشجويان مقطع كارشناسي ناپيوسته كه داراي معدل حداقل 18 در مقطع كارداني بوده‌اند، نيز در اولين ترم تحصيلي، به ميزان شهريه ثابت تخفيف منظور مي‌گردد.

ج)براي دانشجويان رتبه اول تا سوم هر رشته در هر سال تحصيلي به ترتيب 100 درصد، 75 درصد و 50 درصد تخفيف شهريه ثابت نيمسال بعد در نظر گرفته شده است.

د) براي فرزندان كليه اعضاء رسمي و بازنشستگان ، بسيجيان فعال و همچنين فرزندان كاركنان مؤسسه فرهنگي آموزشي امام حسين (عليه‌السلام) تخفيف قابل ملاحظه‌اي در شهريه منظور گرديده است.

 

آدرس محل تشكيل كلاسهاي موسسه

موسسه در حال حاضر در ساختمان شماره 1 (معلم) و ساختمان شماره 2 (انديشه) مستقر مي‌باشد و كلاسهاي درس و كارگاه‌ها و خوابگاه دانشجويي در همين محلها داير است ولي ساختمان‌هاي شماره 3 مؤسسه در حال آماده‌سازي مي‌باشد كه انشاءا... در آغاز سال تحصيلي 88-87 مورد بهره‌برداري قرار خواهد گرفت.

 

ساختمان شماره 1 - (ساختمان مركزي):  مشهد – بلوار معلم  انتهاي معلم 77

تلفن: 4-5028601             نمابر: 5028605-0511

ساختمان شماره 2 – (ساختمان انديشه): مشهد – قاسم آباد

بلوار انديشه – خيابان انديشه 9

تلفن: 6636904 و 6637110     نمابر: 6641603

ساختمان شماره 3- مشهد-بزرگراه خاتم (آسيايي)

بعد از سه راه شاهد جنب كارخانه شهد ايران

 

http://unv.tabaar.com

 

 

 بازگشت به صفحه اصلي