شرکت دانش آموزان در مسابقات بسکتبال ناحیه

پس از برگزاری سه مرحله مسابقات بسکتبال دانش اموزان به مرحله نهائی راه پیدا نمودند و مقام سوم را در سطح ناحیه کسب نمودند .  سه نفر از بازیکنان این تیم به نام های : سحر میر شجاعان ، ریحانه برادران و محدثه ادهم به تیم استان راه پیدا نمودند

  

نتایج مسابقات والیبال ناحیه در دبیرستان دخترانه شماره دو

پس از سه مرحله مسابقه والیبال دو مرحله برد و سه باخت تیم از راهیابی به استان حذف و فقط سه نفر بازیکن به نام های صدف ژیان ، نیلوفر اعلمی و آذر خزیمه به تیم استان راه پیدا کردند .

 

شرکت دانش آموزان  در مسابقات پینگ پنگ ناحیه

در پی برگزاری مسابقات پینگ پنگ ناحیه این آموزشگاه با حضور 4 نفر شرکت کننده از پایه های اول ، دوم وسوم به نام های سعیده کفاش ، سمیرا دربندی ، سحر اسماعیلی و حسانه پیوردین موفق به کسب مقام سوم تیمی و دوم انفرادی توسط سمیرا دربندی شدند و این بازیکن برای فعالیت در تیم ناحیه انتخاب گردید .

 

 

 گردهمایی دانش آموزان ممتاز مسابقات فرهنگی و هنری

صبح روز شنبه از ساعت 10 الی 12 گردهمایی دانش آموزان برگزیده مسابقات قرآن ، نهج البلاغه و احکام با حضور مدیریت و معاون پرورشی برگزار و ضمن تقدیر و تشکر از کسب رتبه ممتاز توسط آنها قرار شد  جهت شرکت در مسابقات ناحیه و استان خانم استیری در مبحث احکام و نهج البلاغه و خانم باردل در بخش قرآن ، قرائت و مفاهیم همیاری لازم را با  دانش آموزان در ادامه کار داشته باشند

 

بازدید دانش آموزان سال اول از نمایشگاه پژوهش

صبح روز سه شنبه از ساعت 9:30 الی 12 دانش آموزان پایه اول از نمایشگاه دایر در مرکز نمایشگاه بین المللی شهر به مناسبت هفته پزوهش بازدید بعمل آورند و از نزدیک با کار گاه های خلاقیت و دست سازه های دانش آموزان نواحی هفتگانه مشهد اشنا شدند . در این بازدید معاونت آموزشی سرکار خانم تبریزی و مربی امور تربیتی سرکار خانم استیری دانش آموزان را همراهی نمودند .

 

  شرکت دانش اوزان ممتاز قرآنی  در مسابقات بسیج ناحیه 4

صبح روز سه شنبه منتخبین مشابقات قرآنی آموزشگاه در مسابقات حوره 15 بسیج دانش اموزی در محل دبیرستان پروین حضور یافتند و در مسابقه حفظ و قرائت شرکت نمودند .

 

برگزاری زیارت عاشورا به مناسبت آغاز ماه صفر

صبح روز چهارشنبه از ساعت 7 الی 8 همزمان با شورع ماه صفر سرکار خانم استیری زیارت عاشورا را در جمع دانش آموزان قرائت نمو.دند . در پایان مراسم به ممتازین سوالات آموز ش خانواده به تعداد 17 نفر هدایایی از طرف مدیریت اموزشگاه داده شد .

 

   

اعلام نتایج مسابقات تنیس روی میز

به گزارش واحد تربیت بدنی ناحیه 4 آموزش و پرورش در مسابقات تنیس دانش آموزان این آموزشگاه رتبه سوم را در سطح ناحیه کسب نمودند .

 

اعلام نتایج مسابقات تنیس روی میز انفرادی

به گزارش واحد تربیت بدنی ناحیه 4 آموزش و پرورش دانش آموز سیمرا دربندی در پایه دوم تجربی رتبه دو ناحیه را در مسابقات انفرادی کسب نموده است . از زحمات سرکارخانم جاویدی مربی تربیت بدنی آموزشگاه کمال تشکر را داریم .

 

 

برگزاری جلسه شورای تربیتی  به مناسبت فرا رسیدن ایام الله دهه فجر

صبح روز چهارشنبه از ساعت 10 الی 12 جلسه ستاد تربیتی با حضور مدیریت و معاونین آموزشی و فرهنگی دبیرستان برگزار و پیرامون برنامه های دهه مبارکه فجر تصمیماتی به شرح ذیل اتخاذ گردید .

-          برپایی جشن های باشکوه

-          ایجاد قفسه ازاد مطبوعات و بروشورهای دوره های انقلاب

-          دعوت از سخنران

-          برگزاری مسابقه بین اولیائ دانش آموزان

-          برپایی نمایشگاه شهدای دوران انقلاب و توانمندیهای بانوان

-          تقدیر از دانش آموزان برگزیده مسابقات معارف اسلامی

-          دعوت از مشاوران تحصیلی در مورد روند رشد تحصیلی دانش آموزان

 

   

برنامه ریزی شورای تربیتی  در خصوص بزرگداشت دهه اخر صفر

 جلسه شورای تربیتی آموزشگاه پیرامون برنامه های دهه آخر صفر  برگزار و تصمیمات ذیل اتخاذ گردید :

-          شنبه 24/10/90 مصادف با اربعین حسینی و بدنبال آن روز یکشنبه ادامه امتحانات پیش بینی شده که برنامه خاصی برای دانش آموزان قابل اجرا نخواهد بود

-          چهارشنبه 28/10/90 زیارت عاشورا ویژه دانش آوزان سال سوم و پیش دانشگاهی اجرا خواهد شد .

-          به مناسبت فرا رسیدن سالروز رحلت پیامبر اسلام و شهادت امام حسن مجتبی و امام رضا علیه السلام برنامه ویژه ای روز شنبه 1/11/90 با حضور کلیه دانش آموزان در محل نمازخانه برگزار که همزمان طبخ شله زرد نذری را در حیاط آموزشگاه با همکاری اولیاء و دانش آموزان خواهیم داشت .

 

  

تشکیل جلسات تمرین گروه سرود جهت آمادگی شرکت در جشنواره سرود ناحیه

صبح روزهای شنبه و سه شنبه کلیه دانش آموزانی که قرار است در جشنواره سرود ناحیه در دهه فجر شرکت نمایند به همراه مربی گروه سرود در سالن اجتماعات دبیرستان به تمرین سرودهای جشنوراه پرداختد تا با آمادگی هر چه بیشتر در این مراسم شرکت نمایند .

 

 

 

شرکت در جلسه مدیران ناحیه در جهت اعزام کاروان راهیان نور ( تحول درس آمادگی دفاعی )

صبح روز یک شنبه از ساعت 8 الی 9:30 کلیه مدیرام مدارس دخترانه در مقطع متوسطه در محل اتاق ریاست محترم ناحیه گرد هم آمدند و پیرامون گرامیداشت دهه مبارکه فجر و برنامه های معاونت پرورشی ناحیه در جهت برگزاری نمایشگاه با موضوع قرآن ، بصیرت و بیداری اسلامی در محل سالن سالن دبیرستان حاتمی به مدت 10 روز بحث و تبادل نظر گردید .

در ادامه جلسه ریاست محترم ناحیه پیرامون ثبت نام دانش آموزان پایه دوم در کاروان راهیان نور و آمادگی برای حرکت در تاریخ 8 بهمن ماه نکاتی را به مدیران یادآور نمودند .

 

 

برگزاری شورای تربیتی آموزشگاه پیرامون برگزاری نمایشگاه در محل دبیرستان در دهه فجر

صبح روز پنج شنبه طی جلسه ای با حضور مدیریت ، مربیان پرورشی و معاونین آموزشگاه و خواهران بخش فرهنگی موسسه نسیم حیات طیبه در محل دبیرستان برگزار و پیرامون موضوعات نماشگاه ، زمان شروع فعالیت ، بحث و تبادل نظر انجام شد

 

 

 حضور دانش آموزان در نمایشگاه خاطرات انقلاب در دهه فجر

بدنبال مصوبه معاوت پرورشی ناحیه 4 مبنی بر تشکیل نمایشگاهی در محل دبیرستان حاتمی از فعالیت های دانش اموزان در دهه فجر این اموزشگاه آمادگی خود را در جهت برپایی یک غرفه از مستندات اخبار سال 57 و شهدای دانش آموز و بیدار اسلامی ارائه خواهد نمود .

 

برگزاری  زیارت عاشورا در آستانه رحلت پیامبر و شهادت امام حسن مجتبی

به مناسبت دهه آخر صفر صبح روز چهارشنبه کلیه دانش آموزان پیش دانشگاهی با حضور دبیران این پایه به قرائت زیارت عاشورا و در این مراسم جناب آقای معین زاده دبیر پیش دانشگاهی به روضه خوانی و مداحی اهل بین علیه السلام پرداختند . در پایان برای تعجیل در فرج امام زمان (عج) و پیروزی اسلام بر کفر جهانی دعا نمودند .

 

 

گرامیداشت دهه آخر صفر

صبح روز جمعه 30/10/90 برای بزرگداشت سالروز رحلت پیامبر اکرم (ص) و شهادت امام حسن مجتبی علیه السلام داوطلبان طبخ شله زرد از بین اولیاء و دانش آموزان در محل مدرسه حاضر و برای مراسم روز شنبه که کلیه دانش آموزان زیارت رسول اکرم را به جا خواهند آورد نذورات خود را در قالب طبخ شله زرد برای صبحانه دانش آموزان آماده می کنند .